Poprawki i uzupełnienia proszę przesyłać na adres ale.energia@gmail.com
Absolwenci nieistniejącej Szkoły Podstawowej nr 4

Absolwenci 1960

Ela Hajdukiewicz, Jadzia Sowa, Hania Malinowska, Fredzia Pierz, Halina Kotowska, Krysia Krzeszewska, Hania Karpińska, Maysia Martyna, Krysia Szachowicz, Zosia Okuniewicz, Alina Misiurek, Krysia Chmielewska, Danuta Walińska, Pola Pasek, Mirka Sawicka, Heniek Kida, Józek Hałan, Marian Żaczek, Edek Jurkowski, Waldek Działak, Wojtek Pietrzak, Tadek Sołytsiak, Stasiu Racięda, Stefan Zabielski, Reniek Radziszewski

Absolwenci 1961

Kazimierz Naruszewicz, Genowefa Zarzycka

Absolwenci 1962

Danuta Barasińska, Mieczysław Kuźma, Józef Brzozowski (Mucha), Krystyna Grzybowska (Kosobucka), Teresa Maciejak, Barbara Pater, Krystyna Pasek, Ewa Słoniec, Maria Chmiel, Lucyna Skolimowska, Janina Pańko, Krystyna Sowa, Halina Piotrowska, Helena Pająk, Eugenia Akierman, Błaszczyk, Lucyna Markut, Halina Waryszewska, Witek Politowicz, Jan Sadowski, Jan Pierz, Jan Brzozowski, Ryszard Sawicki

Absolwenci 1963

Jan Szachowicz

Absolwenci 1964

Stanisław Cielniak, Jan Racięda, Irena Sokołowska (Brzozowska), Zofia Zarzycka, Zofia Choromańska, Henia Żurańska, S. Cerkanowicz, D. Kotowska, B. Skolimowski, F. Szymko, B. Król, Z. Kawatyszyn, S. Gusner, S. Grochal, p. Błasiak, M. Ślęk, B. Skolimowska, D. Gołos, T.Chmielewski, W. Gutek, p. Semeniuk, E. Cichoń, H. Sontowska, M. Sontowski, L. Bukowska, J. Dudkiewicz, J. Mucha

Absolwenci 1965

Lucyna Bujewicz-Wiewiórska (Bujewicz), Kazimierz Ozga, Grażyna Zembrzuska (Pater), Bożena Motor (Pilarska), Marta Tańska (Politowicz), Stanisław Czop, Paweł Kolodziejczak

Absolwenci 1967 - pierwsi absolwenci ośmiolatki

Tadeusz Andrejek, Benigna Chmura, Halina Chomin, Lucyna Dworzak, Urszula Elminowska, Zofia Gumieniak, Teresa Gusnar, Krystyna Kiola, Danuta Kościańska, Grażyna Kotowska, Czesław Krzyżanowski, Józefa Kułakowska, Wanda Kuźmińska, Józefa Łukaszewicz, Anna Majszczyk, Bożena Malinowska, Marianna Marchlewska, Krystyna Marek, Krystyna Piątko, Janina Pilarska, Jerzy Sadowski, Daniela Sowińska, Danuta Szymonowicz, Elżbieta Szyszkiewicz, Helena Wickiel, Maria Wojtkowiak, Teresa Żaczek, Alicja Organe, Tadeusz Studziński, Roman Zakrzewski

Absolwenci 1968

Helena Dumanowska (Kułakowska), Antoni Jankowski, Zenon Juczkowicz, Jadwiga Stecka (Gierko), Barbara Szeweluk (Paszowska), Wiesława Wołyńska (Modzelewska), Anna Juczkowicz (Barasińska), Halina Krakowiak (Stec), Jadwiga Łuczyńska (Białkowska), Grzegorz Szachowicz, Adam Świeczak

Absolwenci 1970

Janek Bagrij, Jan Bergunda, Barbara Derlatka (Kalinowska), Alicja Ozga (Gruszka), Ewa Jarosz (Popadeńczuk), Wanda Jarek (Racięda), Kazimierz Zenon Kołodziejczak, Lidia Krzyżanowska (Orzechowska), Anna Kiszka (Piotrowska), Mira Wojnowski (Pietko), Grażyna Jedynak (Powicka), Irena Pasławska (Żaczek), Halina Rybowicz (Białkowska), Romuald Rydlicki (Łojba), Mariola Skowronska, Krystyna Majczak (Boreczek)

Absolwenci 1971

Bożena Augustyn (Kaba), Danuta Bednarek (Iskała), Waldemar Chmura, Bogusia Giezek (Chmiel), Zdzisław Gusnar, Irena Skarbek (Misiurek), Iwona Szpryngiel (Pucia)

Absolwenci 1972

Jolanta Andrysiak-Walas (Koniuch), Danuta Bednarek (Iskała), Janina Karłowska (Cielniak)

Absolwenci 1973

Danuta Byzdra-Mucha (Byzdra), Piotr Gruszka, Maria Sadowska (Kozakiewicz), Zbigniew Muszyński, Andrzej Pilarski, Teresa Pasek (Babik), Bozena Naruszewicz (Bergunda), Maria Bzdenga (Wiśniowska), Bożena Szwedko (Gruszka), Bożena Lada, Krysia Dowal, Marysia Ozga, Jadzia Metelska, Waldek Sochaj, Andrzej Roskowński, Grażyna Hofman

Absolwenci 1974

Teresa Bukowska (Piwowarska), Krzysztof Kaleta, Beata Pasternak (Goś), Bogdan Kuczykowski, Teresa Rogalska (Marchlewska), Irena Rogoza (Wilk), Elżbieta Soja (Kirkiewicz)

Absolwenci 1975

Henryka Boruch (Gumieniak), Bożena Grecka-Kuźniar (Grecka), Janina Kozłowska (Sołtysiak), Urszula Liput (Robakowska), Ewa Pietrzyk (Frencer) Alicja Wypych (Kułakowska), Teresa Obrębalska, Ewa Marek, Lucyna Sęk, Krystyna Kochanowska, Waldemar Kachniarz, Krzysztof Imioło, Andrzej Czyżewski, Zbigniew Pasławski, Jurek Klimowicz, Irek Firlej.

Absolwenci 1976

Sławek Bachowski , Stefan Białkowski, Anna Butrym (Gocałek), Jolanta Dworczyk (Rogala), Adam Foszcz, Mirosław Gwiazdowski, Anna Halwa (Borońska), Grażyna Karczewska (Furmańska), Ireneusz Kasprzyk, Kazimierz Klecki, Stanisława Mazurkiewicz (Jędra), Krystyna Mikołajczak (Kowalska), Lidia Renik (Kachniarz), Romuald Samołowicz, Adam Trójkowski, Wioletta Żółtańska (Kwaśniak)

Absolwenci 1977

Małgorzata Bagrij, Krzysztof Bisiak, Henryk Czech, Zdzisław Elminowski, Marek Kachniarz, Dorota Kalinowska (Sadowska), Adam Król, Marek Kuczykowski, Marek Matlach, Marek Piotrowski, Jolanta Pawlaczyk (Piechota), Danuta Turkowska (Markut), Helena Wojnowska

Absolwenci 1978

Czesław Figurski, Bogdan Imioło, Janusz Kaczorowski, Wiesława Zackiewicz (Pipior), Anna Zieniewicz (Kotyńska)

Absolwenci 1979

Ela Bartoszek (Sołoducha), Adam Marciniuk, Krystyna Elminowska (Metelska), Wiesława Rak (Kuczykowska), Aleksandra Sułtanowska (Owczarek), Regina Wiśniowska

Absolwenci 1980

Lidia Babij (Zazulak), Ania Chrostowska (Król), Teresa Głębowska (Oleszkiewicz), Beata Jaworska (Mierzwińska), Danuta Książek-Krysta (Mioduszewska), Sławomir Kurzawa, Beata Kuzia, Henryk Piwowarski, Beata Ewa Sudnik (Frohlich), Danuta Undro (Dubis), Małgorzata Waszkiewicz (Dul), Aneta Wilczek (Kiljan), Roman Wolniak, Katarzyna Wójcik (Sowińska)

Absolwenci 1981

Barbara Dereniowska (Tulicka), Iwona Gałach, Marian Górecki, Dariusz Kazaniecki, Mirosław Kołodziejczak, Grazyna Pawlowska (Herdzik), Alicja Pawłowska (Samołowicz), Jolanta Trędewicz (Radyk), Marek Zazulak

Absolwenci 1982

Stanisław Kabzinski, Sławomir Kalwasiński, Elżbieta, Edyta Kardela (Grzybowska), Jolanta Miedzianowska, Beata Mioduszewska-Terela, Janina Ptaszkowska (Wojnowska), Czesław Smusz, Ewa Urbańska (Anioł), Andrzej Wajs

Absolwenci 1983

Bożena Kołodziejczak, Eligiusz Baska, Dariusz Czyrzewski, Marzena Ciszek, Renata Figurska, Krzysztof Janda, Krzysztof Jakubiszyn, Dorota Krosińska, Beata Danielewska, Maryla Wantuch, Arleta Mierzwińska, Beata Witanowska, Beata Wolniak, Dariusz Czerba, Bogdan Trojak, Agata Piotrowska, Artur Włodarczyk, Marek Gutek, Jarek Sołoducha, Tadeusz Miętek, Jarek Kłosin, Krzysztof Pilipczuk.

Absolwenci 1985

Beata Hanka (Matkowska), Dorota Janda (Gancarz), Mariusz Juźwicki, Mirosław Kazan, Andrzej Kuczykowski, Hubert Pietroński, Wioletta Szmyd, Ewa Żuberek, Mariusz Wickel, Jacek Wyszatycki, Iwona Zielonka (Rogala)

Absolwenci 1986

Anna Bednarska (Politowicz), Jolanta Miastkowska (Cichecka), Ewa Gola (Patralska), Ania Jakubik (Hankus), Beata Kajzer (Gregorczyk), Anna Miękisiak (Kowalska), Piotr Piskozub Aneta Szparak (Naruszewicz), Ida Bednarczyk (Szelest), Robert Tkaczyk, Edyta Kida (Zarębska), Dorota McLoughlin (Ziobron)

Absolwenci 1987

Wioletta Buksa, Waldemar Czereba, Iwona Janiszek (Kabzińska), Wojciech Kamiński, Jan Korotczuk, Sylwia Mioduszewska, Renata Majszczyk, Darek Aniśkiewicz, Małgorzata Cieślak, Marta Lezanowicz, Aneta Kładnik, Julita Kwiatkowska, Dorota Dul, Jolanta Trojak, Bożena Rozłucka, Jolanta Otfinowska, Wojciech Wójtowicz, Stanisław Florek, Maciej Dziechciarz, Adam Undro, Marta Wywrzyńczyk, Robert Furmański, Rafał Włodarczyk, Rafał Picyk, Marek Twardowski, Mirosław Smusz, Grzegorz Skowron, Piotr Warszawski, Rafał Rybicki, Krzysztof Kotlewski, Izabela Łasecka.

Absolwenci 1988

Darek Aniśkiewicz, Beata Baczyńska-Smyczek (Baczyńska), Sylwia Bednarz, Iwona Bokszyc, Maciek Bokszyc, Małgorzata Guszpit (Cieślak), Marzena Grzybowska-Nowik (Grzybowska), Agnieszka Kutrowska, Marta Kabata (Wawrzyńczyk), Anna Lipińska-Kowalczyk (Lipińska), Agata Malinowska, Tomasz Pałka, Rafał Sielicki, Ryszard Skowron, Mariusz Szantyka, Rafał Włodarczyk,

Absolwenci 1989

Dorota Bisiak, Anna Ciszek, Tomasz Czuchaj, Małgorzata Dziechciarz, Aneta Dziędzioła (Wawrzyniak), Iwona Gęca,Ela Hałajko, Mariusz Jędrzejczak, Zofia Jaciów, Grzegorz Jakimowicz, Rafał Łuc, Katarzyna Figurska, Iwona Kostrzyca, Ilona Młodzińska (Juczkowicz), Anna Myłek, Robert Marmak, Małgorzata Tomczak (Majchrzak), Małgorzata Omylak (Ociesa), Monika Kniaś (Przepióra), Arkadiusz Rudek, Joanna Soltysiak, Grażyna Sawicka (Sołoducha), Joanna Szywała (Żuberek), Ewa Filar, Monika Korotczuk (Borszcz), Ewa Łącka (Pełka), Iwona Makulska (Kałużyńska), Izabela Fidali (Ociesa), Tomasz Remez, Wioletta Grzybowska, Mariusz Lis, Ryszard Ośko, Monika Przekop (Bogdanowicz), Krzysztof Skowron, Sławomir Wiśniewski, Anna Ziębicka.

Absolwenci 1990

Ewa Gamalczyk (Zborowska), Marcin Kiferling, Norbert Kładnik, Beata Kożuszyn (Radyk), Dorota Kuśmierz (Sztompka), Mirosław Pasternak, Dorota Sartore (Markuta), Iwona Sączek, Agnieszka Uzulin (Piskozub), Emil Wyszatycki, Marta Czarniecka (Ciszek), Paweł Pomykała, Ania Skibińska (Przybyła), Elżbieta Robakowska, Grzegorz Wąs

Absolwenci 1991

Mariusz Brzozowski, Monika Burda (Sielicka), Damian Cerkanowicz, Izabela Fidali (Ociesa), Joanna Jaworska, Aleksandra Konieczna (Klimowska), Robert Markuta, Sławomir Otfinowski, Elżbieta Rudnicka (Efimienko), Krzysztof Szokalski

Absolwenci 1992

Marta Apoczkin (Dados), Przemysław Muszyński, Monika Mścisz (Szewczuk), Przemysław Pojmann, Adrian Sadowski, Przemysław Sadowski, Marcin Stawiarski, Wioletta Szymków, Monika Maciąg (Wiśniewska), Agnieszka Zapf (Zjawinska), Artur Żarski, Bożena Bogdanowicz, Ania Ferens, Paweł Gołębski, Aleksandra Grobel-Ciecińska, Katarzyna Naklicka (Jóźwicka), Paweł Jóźwicki, Jacek Karłowski, Przemysław Kłys, Magdalena Litwińska (Łasek), Marta Ostrowska (Ościak), Ariel Sontowski, Borys Szachowicz, Marcin Wieczorek, Przemek Żemietro

Absolwenci 1993

Bartłomiej Gołdyka, Agnieszka Augustowska (Lendzion), Magdalena Wilanowska (Pilipczuk), Łukasz Wójtowicz, Anna Wyszyńska

Absolwenci 1994

Małgorzata Fołta (Andziak), Aneta Bednarczyk, Jacek Gołdyka, Dorota Harmak, Katarzyna Jaciów, Bartłomiej Kaszczyc, Anna Kopiś (Szeremeta), Kamila Karkułowska, Katarzyna Kazimierczak, Bogusława Koncka, Marta Ligucka (Łuczyk), Marzena Merta (Koćma), Justyna Marcinkiewicz, Piotr Mróz, Agnieszka Muszyńska, Sebastian Pilipczuk, Krzysztof Pudełko, Joanna Rogala, Mariola Szelest (Dados), Hubert Sadowski, Gabriela Statkiewicz-Barabach (Statkiewicz), Olek Sztompka, Marek Szymków, Piotr Śliwiak, Damian Trawniczek

Absolwenci 1995

Grzegorz Boruch, Beata Brzozowska (Herliczka), Aneta Czajkowska, Adam Jaracz, Wioletta Jasińska (Jaworska), Karol Juźwicki, Marek Lipiński, Agnieszka Rembecka-Kendzia (Rembecka), Małgorzata Skotnicka, Sławomir Sołtysiak, Marlena Tomczyk (Szymko), Agnieszka Wieczorek

Absolwenci 1996

Monika Cerkanowicz, Grzegorz Denisiuk, Anna Gołos, Joanna Janusz, Alicja Juczkowicz, Przemysław Majewski, Anna Pawłowska (Pietrzyk), Andrzej Sieliło, Aleksandra Miciak (Strzelińska), Natalia Szachowicz, Magdalena Szewczuk, Marta Tumiłowicz (Wajgert), Magda Zaleska (Czereba), Grzegorz Żemietro

Absolwenci 1997

Katarzyna Dziędzioła, Barbara Goekcimen (Leszczynska), Przemysław Janicki, Aneta Jędrych, Gosia Łasecka (Żemietro), Katarzyna Ociesa, Jarosław Pasternak, Artur Rogoza, Paulina Sadowska, Sebastian Smoczynski, Krzysztof Turkanik, Łukasz Wajgert (Rekin), Maciek Wyczechowski, Laura Żółtańska

Absolwenci 1998

Magdalena Figiel (Dziędzioła), Robert Florkowski, Michał Gołdyka, Norbert Janicki, Małgorzata Kruk, Aleksandra Kuczynska (Obrebalska), Marcin Majewski, Arek Muszynski, Anna Mularczyk (Rałowska), Aneta Daullet (Obrebalska), Agnieszka Rogala, Monika Dzedzej (Saj), Łukasz Zborowski, Przemysław Pasławski, Paweł Pudełko, Paweł Rogacz, Joanna Szymańska.

Absolwenci 1999

Paweł Chrostowski, Piotr Dubis, Wojtek Undro, Dominika Szczepańska, Kamil Piotr Glazer, Renata Kapica, Elżbieta Łatka, Łukasz Łuczyk, Paweł Pietrzyk, Agata Pregiel, Kamil Szarłan, Artur Śliwiak, Michał Urbaniak, Paweł Wojdowicz, Justyna Wrzeszcz, Artur Zagórski, Daniel Zastawny

Uczniowie, którzy w 1999 ukończyli klasę VII i zostali przeniesieni do SP 3

Piotr Buksa, Grzegorz Gołos, Patrycja Barszczyk (Pilipczuk), Karolina Firlej, Iwona Faltyn, Grzegorz Gołos, Iwona Rajter (Faltyn), Piotr Kochanowski, Krzysztof Lipiński, Tomasz Lityński, Grzegorz Pietruszka, Łukasz Politowicz, Magdalena Rak, Marcin Sochaj, Izabela Sołtysiak, Małgorzata Wawrzyniak, Wojciech Zastawny, Jarosław Żółtański

Absolwenci 1999 - szkoły 6-letniej

Remigiusz Czereba, Marcin Fiałkiewicz, Wojtek Furmański, Łukasz Koćma, Wojtek Krupski, Zbyszek Lyszczyna, Kasia Łatka, Wojtek Piguła, Barbara Robakowska, Anita Rogala, Jolanta Soja, Katarzyna Strzelińska, Ania Wojdowicz

Uczniowie, którzy w 1999 ukończyli klasę V i zostali przeniesieni do SP 3

Kasia Fiałkiewicz, Dorota Łatka, Katarzyna Michalak, Marta Pilińska (Sochaj)

Absolwenci Gimnazjum nr 1 im. St. Wyspiańskiego

Absolwenci 2002

klasa IIIa, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Dominik Borszcz, Kamil Boroszko, Arkadiusz Chrząścik, Alicja Frankowska, Paula Jaworska, Sandra Kachniarz, Bartosz Kitek, Jakub Klaczyński, Katarzyna Łatka, Krzysztof Łazowski, Bartosz Majewski, Justyna Obrębalska, Krzysztof Przytulski, Ryszard Pudełko, Anita Rogala, Jolanta Soja, Przemysław Staryszak, Paweł Stefański, Bartosz Strzałkowski, Patryk Urczyński, Katarzyna Wojciechowska, Anna Wojdowicz, Monika Woźniak, Aneta Zając.

klasa IIIb, wychowankowie pani Wandy Nawrockiej: Barbara Andrejek, Piotr Barański, Paweł Barszczyk, Dariusz Cejba, Marcin Fiałkiewicz, Wojciech Furmański, Marcin Gandża, Jakub Grzechnik, Natalia Hormańska, Bogusława Klimowicz, Zbigniew Lyszczyna, Damian Myszlin, Katarzyna Nadolna, Karolina Piasecka, Barbara Robakowska, Agnieszka Siwińska, Paweł Socha, Sylwia Staszczak, Grzegorz Śmigiel, Tomasz Węgrzyn, Anna Zagórska.

klasa IIIc, wychowankowie pani Elżbiety Stępnik: Katarzyna Adamska, Paweł Adamski, Klara Chmura, Remigiusz Czereba, Justyna Dąbrowska, Agnieszka Domańska, Agnieszka Głębocka, Łukasz Koćma, Renata Kojder, Wojciech Krupski, Ewa Kujawa, Katarzyna Kulińska, Marek Paradowski, Andrzej Plichta, Ewelina Poźniak, Kaja Smykowska, Katarzyna Strzelińska, Paweł Szymański, Artur Ślebioda, Stanisław Śliwiak, Monika Śmigielska, Joanna Undro, Kamil Wiertel, Przemysław Winiarski, Marta Włusek.

Absolwenci 2003

klasa IIIa, wychowankowie pani Moniki Leszczyńskiej: Kamil Bartkiewicz, Krzysztof Fałat, Katarzyna Fiałkiewicz, Ewa Górecka, Magdalena Górecka, Beata Granat, Grzegorz Granat, Marcin Grzebieniak, Dariusz Kasztelan, Andrzej Kurek, Jowita Leszczyńska, Monika Majgier, Piotr Marciniuk, Bogusław Marcinkowski, Jowita Naklicka, Paulina Obrębalska, Łukasz Parecki, Jarosław Rutka, Maciej Rzeźnik, Damian Sidorczuk, Sebastian Socha, Łukasz Sondaj, Elwira Sowińska, Rafał Stokowiec, Paulina Strzałkowska, Rafał Tworek, Irena Wypych.

klasa IIIb, wychowankowie pani Elżbiety Stępnik: Piotr Barabola, Robert Cejba, Katarzyna Chrostowska, Barbara Czepiel, Katarzyna Czepiel, Kamila Gregorczyk, Kamil Halwa, Bartosz Kaczmarek, Agnieszka Kisłowska, Aleksandra Klaczyńska, Piotr Kostrzyca, Paulina Kościańska, Krzysztof Kowalski, Marcin Kukuryk, Tomasz Laszczak, Damian Leżański,Paweł Liput, Katarzyna Michalak, Wioletta Mockało, Marta Piskozub, Sebastian Przybyła, Damian Radziszewski, Izabela Subocz, Michał Szczęsnowicz, Katarzyna Undro, Anna Wardawa, Marcin Weidner.

klasa IIIc, wychowankowie pani Małgorzaty Kmieć: Monika Chojnowska, Barbara Chrostowska, Krzysztof Chrostowski, Jarosław Cioma, Dagmara Ciszek, Maciej Kowalów, Piotr Kowalski, Emanuel Kunka, Ewelina Kusiakiewicz, Paweł Lityński, Dorota Łatka, Marta Mądra, Denis Michalik, Agata Misiak, Elżbieta Nieckarz, Kamil Obruśnik, Piotr Okienko, Ewelina Opalińska, Krzysztof Pietkun, Michał Piotrowski, Anna Skalska, Karolina Słabicka, Marta Sochaj, Paweł Stachurski, Tomasz Stachurski, Magdalena Szczepanik, Krzysztof Śmigiel, Michał Węgrzyn.

Absolwenci 2004

klasa IIIa, wychowankowie pani Ireny Rudek: Tomasz Barszczyk, Ewa Bełzowska, Mateusz Biesiada, Adrian Czajkowski, Agnieszka Czereba, Sandra Dudzicz, Aleksandra Grzonek, Sylwia Jankowska, Dawid Kusiakiewicz, Adrian Łozowski, Piotr Marcinkiewicz, Urszula Nitarska, Marcin Pałka, Mariusz Parecki, Karolina Pasławska, Marcin Piasecki, Alicja Pytel, Kamil Rudkowski, Łukasz Rutana, Bartosz Socha, Julita Sokołowska, Tomasz Strzałkowski, Marlena Szczęsna, Marcin Terlecki, Sebastian Żuberek:

klasa IIIb, wychowankowie pani Beaty Jaworskiej: Rafał Barnaś, Józef Biela, Rafał Boroński, Tomasz Dados, Anna Dul, Gracjan Frąckowiak, Emilia Gutowska, Marcin Kaleta, Tomasz Kazan, Elżbieta Kurek, Agnieszka Lasko, Paweł Latkowski, Justyna Lenartowicz, Bartłomiej Maciąg, Daniel Malamis, Magdalena Marciniuk, Sławomir Nieścior, Izabela Politowicz, Marta Przybysz, Agnieszka Remez, Janusz Rusek, Tomasz Rutka, Karolina Szaminos, Damian Szymków, Małgorzata Turczak, Natalia Wilgucka, Tomasz Wyszatycki, Małgorzata Ziobroń.

Absolwenci 2005

klasa IIIa, wychowankowie pani Wandy Nawrockiej: Katarzyna Bednarska, Jacek Cejmer, Urszula Frankowska, Aleksandra Halwa, Krzysztof Jabłoński, Przemysław Jańczak, Marek Kordyka, Angelika Kunka, Kamila Kuzia, Łukasz Łuczyński, Karolina Michalik, Agnieszka Myślińska, Marcin Nitarski, Damian Olszewski, Dawid Ościak, Tomasz Pregiel, Karolina Przyszło, Katarzyna Sondaj, Monika Subocz, Agata Szaminos, Paweł Szczęsnowicz, Katarzyna Szymańska, Monika Szymko, Damian Tulicki, Adrian Tuszyński, Marcin Wawrzon.

klasa IIIb, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Michał Adamski, Adrian Ardeli, Rafał Barabola, Aleksandra Cybulska, Justyna Fiałkiewicz, Tomasz Frencer, Wojciech Gutowski, Małgorzata Gruszczyńska, Dorota Hryńczak, Daniel Kisłowski, Aleksandra Kleszcz, Jolanta Kłosin, Paulina Kołodziejczak, Wioleta Kozłowska, Kamil Kuśnierz, Anna Laszczak, Małgorzata Litwinczuk, Daria Mackiewicz, Sandra Mądra, Adrian Piechota, Marek Pindel, Maciej Skowroński, Paulina Stokowiec, Filip Toma, Maciej Urbaniak, Mateusz Wójtowicz, Robert Żyszkiewicz.

Absolwenci 2006

klasa IIIa, wychowankowie pani Moniki Leszczyńskiej: Mateusz Barański, Paweł Boroński, Agata Czarna, Marietta Gutek, Tomasz Jańczak, Ewelina Jaworowska, Kamil Kasprzyk, Piotr Kazan, Natalia Kościańska, Maria Kowalczyk, Dariusz Kusiakiewicz, Rafał Legier, Alicja Marcinkiewicz, Marta Podolska, Emilia Pol, Dariusz Przytulski, Patrycja Puchalska, Sławomir Rutka, Sylwia Smoczyńska, Joanna Tuzinowska, Łukasz Undro, Arkadiusz Urbański, Dorota Wesołowska, Dominika Wilanowska, Kamil Matkowski.

klasa IIIb, wychowankowie pana Lecha Musielaka: Mateusz Członka, Małgorzata Dzikowska, Kamil Guła, Jakub Grunik, Krystian Jakubik, Radosław Jurak, Aleksandra Klimowicz, Maksymilian Kriger, Magdalena Litwinczuk, Maciej Mazur, Wojciech Mieszczak, Janusz Muzolf, Paulina Olszewska, Krzysztof Paradowski, Anna Pilipczuk, Kamil Piskunowicz, Marta Pleśnierowicz, Anna Senica, Jadwiga Skowrońska, Mateusz Struszyński, Sylwia Wolniak, Paweł Zaborniak, Natalia Zakrzewska, Remigiusz Zygarowicz.

Absolwenci 2007

klasa IIIa, wychowankowie pani Małgorzaty Kmieć: Jacek Białka, Paweł Białka, Damian Dutczak, Kamil Faltyn, Dominika Johanowicz, Robert Kicwak, Tomasz Koman, Justyna Mackiewicz, Joanna Magiełda, Sebastian Majgier, Monika Małańczuk, Magdalena Mendziak, Katarzyna Milewska, Karolina Mrozek, Karol Nieckarz, Katarzyna Poźniak, Sebastian Poźniak, Rafał Stasiuk, Agnieszka Stokowiec, Tomasz Szaminos, Aleksandra Szczepanik, Jakub Walat, Wojciech Wołoszyn.

klasa IIIb, wychowankowie pani Elżbiety Soi: Alicja Barnaś, Józef Czepiel, Małgorzata Czepiel, Michał Czerski, Renata Frankowska, Aleksandra Godek, Klaudia Jakubik, Bartosz Jaworski, Kacper Kmieć, Ewelina Kołodziejczak, Kamil Kościański, Fabian Kowalik, Agata Kozłowska, Franciszek Michalik, Krzysztof Opora, Adam Pindor, Marlena Piotrowska, Robert Rałowski, Paweł Skiba, Damian Szywała, Karolina Wardawa, Hubert Wolniak.

Absolwenci 2008

klasa IIIa, wychowankowie pani Elżbiety Stępnik: Sylwia Bartkiewicz, Urszula Czepiel, Łukasz Czarny, Marzena Dudzicz, Gabriel Ejszrych, Iwona Jędrych, Krystian Kaleta, Klaudia Kalinowska, Rafał Kozłowski, Aleksander Kurek, Marek Musielak, Karolina Myszlin, Mateusz Okurzały, Paweł Przybyła, Michał Puchalski, Rafał Siemierz, Magdalena Struszyńska, Damian Wejman, Sławomir Wesołowski, Paulina Wiśniewska, Bartosz Zagórski, Dawid Zygarowicz, Jerzy Zygarowicz.

klasa IIIb, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Karolina Aniśkiewicz, Maciej Cerkanowicz, Justyna Chmielewska, Martyna Gałecka, Patryk Jarosz, Samanta Jaroszewicz, Monika Jaskólska, Adrianna Kusiakiewicz, Olga Mieszczak, Benita Majewska, Agata Mokijewska, Kamil Mrozek, Jarosław Nocuń, Damian Patkowski, Jakub Patkowski, Krzysztof Pawlak, Ewa Pleśnierowicz, Szymon Szywała, Andrzej Toczko, Anna Undro, Mateusz Wilk, Dawid Wiśniewski, Łukasz Zakrzewski, Mariusz Zalipski, Krzysztof Zygarowicz.