Absolwenci 2012

klasa IIIa, wychowankowie pani Moniki Leszczyńskiej: Marcela Andrzejewska, Justyna Bartkiewicz, Dawid Binkowski, Robert Florek, Michał Gapski, Szymon Gapski, Dominika Janda, Bartłomiej Juźwicki, Szymon Kaleta, Estera Kisłowska, Ewelina Kustra, Agata Kuśmierz, Michał Majewski, Jarosław Masłowski, Rafał Michalik, Mateusz Pater, Mateusz Sykała, Krzysztof Tomczyk.

klasa IIIb, wychowankowie pani Aleksandry Hołyś: Patryk Ciszek, Aleksandra Członka, Szymon Frencer, Emilia Halwa, Sebastian Jaroszewicz, Marta Kłys, Michał Kołodziejczak, Wioleta Matysiak, Patryk Rafał Mażul, Maciej Miłkowski, Remigiusz Osochocki, Tobiasz Pakuła, Alicja Stokowiec, Edyta Szuba, Łukasz Witków, Aneta Wołoszyn, Karolina Zborowska, Krzysztof Zborowski.


Absolwenci 2011

klasa IIIa, wychowankowie pani Elżbiety Soi: Justyna Barnaś, Rafał Czapor, Kamil Kolendo, Magdalena Kołodziejczak, Wiktoria Kończyk, Szymon Kozak, Weronika Kunka, Natalia Łajs, Jarosław Majcher, Agata Młodzińska, Daria Ostrowska, Andrzej Pis, Patrycja Raczyńska, Katarzyna Siwarska, Oliwer Szlak, Robert Szuba, Marcin Terela.

klasa IIIb, wychowankowie pań Igi Dutkiewicz i Moniki Włoszczyńskiej: Aleksandra Baczyńska, Patrycja Błaszczyk, Urszula Chrząścik, Patryk Hajdukiewicz, Martyna Kleszczyńska, Dawid Kościański, Justyna Kubiś, Krzysztof Kukułka, Daria Kuśnierz, Katarzyna Kwiecińska, Klaudia Markiewicz, Sandra Michalik, Iwona Mykała, Renata Oberc, Michał Pasławski, Bartosz Piotrowski, Waldemar Wołoszyn, Paula Pisarska, Nikoletta Sawicka, Kamila Sobierajska, Kacper Strzeliński, Magdalena Szywała, Anna Pindor.

klasa IIIc, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Marcelina Aniśkiewicz, Anna Barabola, Natalia Bodo, Magdalena Brodzińska, Nikola Ciszek, Kamila Dracz, Aleksandra Gurtowska, Marcel Gutek, Mateusz Karbowski, Jarosław Kukiełka, Patrycja Kowalska, Damian Łobocki, Kamil Milewski, Oliwia Osińska, Patryk Saganiewicz, Michał Skiba, Pamela Skrzyńska, Joanna Sołtys, Monika Statkiewicz.


Absolwenci 2010

klasa IIIa, wychowankowie pani Beaty Adamskiej: Kacper Adamski, Damian Anioł, Karolina Czepiel, Rafał Hanka, Konrad Komisarz, Mateusz Kowalczyk, Marcin Kwieciński, Natalia Łapko, Denis Mądry, Rafał Nieckarz, Angelika Stępień, Jacek Szwarczyński, Paulina Wojtuś, Marcin Zajączkowski, Dominika Zdunek, Paulina Żak.

klasa IIIb, wychowankowie pani Małgorzaty Kmieć: Damian Anioł, Marek Bandurka, Joanna Chodkowska, Robert Czerwiński, Barbara Frencer, Jakub Gauden, Magdalena Juźwicka, Łukasz Janiszek, Mateusz Kieruzal, Sylwia Kisiel, Karina Kocoń, Patryk Kowalewski, Rafał Kowalski, Michał Kurek, Andrzej Kukułka, Radosław Leszczyński, Katarzyna Łoś, Jakub Majgier, Dawid Mucha, Nikola Ośko, Magdalena Pater, Joanna Piekarska, Jakub Rosa, Paweł Włoszczyński, Rafał Zieliński.

klasa IIIc, wychowankowie pana Lecha Musielaka: Adrian Andrzejewski, Krystian Baska, Joanna Dąbrowska, Joanna Dubieniecka, Łukasz Jakiel, Mateusz Janiak, Angelika Jarosz, Kacper Jaworski, Przemysław Kaleta, Wiktoria Kunka, Przemysław Kustra, Krzysztof Musielak, Damian Owczarek, Maciej Pikuła, Maciej Powicki, Anita Smoczyńska, Mateusz Vogel, Bartosz Wiśniewski, Gabriela Żarek.

Absolwenci 2009

klasa IIIa, wychowankowie pana Lecha Musielaka: Mateusz Barta, Sebastian Bernas, Kamila Bernat, Agnieszka Glazer, Łukasz Janda, Patrycja Jasińska, Przemysław Kaleta, Ewelina Koman, Dorota Mackiewicz, Patrycja Milewska, Marlena Nowotna, Dawid Obruśnik, Paweł Okuniewicz, Beata Roob, Kamil Smal, Monika Stokowiec, Michał Ślebioda, Adrian Undro, Paulina Wielgosz, Adrian Zabielski, Patrycja Zahon, Rafał Zań, Łukasz Żyłkowski.

klasa IIIb, wychowankowie pani Olgi Zagiczek: Anna Bergunda, Bartłomiej Bielecki, Monika Cieślak, Mateusz Dubieniecki, Wojciech Faluszewski, Anna Fiałkowska, Anna Gorczycka, Kinga Kalinowska, Justyna Kłosin, Katarzyna Kmieć, Jan Kochanowski, Piotr Kowalczyk, Kamil Kurek, Kamil Kwieciński, Michał Mendziak, Joanna Michalik, Karolina Rak, Kornelia Serewis, Radosław Sołtys, Damian Stachurski, Sara Strzeszak, Piotr Terela, Anna Terlecka, Kamil Undro, Małgorzata Urbaniak, Damian Maksymów.

Absolwenci 2008

klasa IIIa, wychowankowie pani Elżbiety Stępnik: Sylwia Bartkiewicz, Urszula Czepiel, Łukasz Czarny, Marzena Dudzicz, Gabriel Ejszrych, Iwona Jędrych, Krystian Kaleta, Klaudia Kalinowska, Rafał Kozłowski, Aleksander Kurek, Marek Musielak, Karolina Myszlin, Mateusz Okurzały, Paweł Przybyła, Michał Puchalski, Rafał Siemierz, Magdalena Struszyńska, Damian Wejman, Sławomir Wesołowski, Paulina Wiśniewska, Bartosz Zagórski, Dawid Zygarowicz, Jerzy Zygarowicz.

klasa IIIb, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Karolina Aniśkiewicz, Maciej Cerkanowicz, Justyna Chmielewska, Martyna Gałecka, Patryk Jarosz, Samanta Jaroszewicz, Monika Jaskólska, Adrianna Kusiakiewicz, Olga Mieszczak, Benita Majewska, Agata Mokijewska, Kamil Mrozek, Jarosław Nocuń, Damian Patkowski, Jakub Patkowski, Krzysztof Pawlak, Ewa Pleśnierowicz, Szymon Szywała, Andrzej Toczko, Anna Undro, Mateusz Wilk, Dawid Wiśniewski, Łukasz Zakrzewski, Mariusz Zalipski, Krzysztof Zygarowicz.

Absolwenci 2007

klasa IIIa, wychowankowie pani Małgorzaty Kmieć: Jacek Białka, Paweł Białka, Damian Dutczak, Kamil Faltyn, Dominika Johanowicz, Robert Kicwak, Tomasz Koman, Justyna Mackiewicz, Joanna Magiełda, Sebastian Majgier, Monika Małańczuk, Magdalena Mendziak, Katarzyna Milewska, Karolina Mrozek, Karol Nieckarz, Katarzyna Poźniak, Sebastian Poźniak, Rafał Stasiuk, Agnieszka Stokowiec, Tomasz Szaminos, Aleksandra Szczepanik, Jakub Walat, Wojciech Wołoszyn.

klasa IIIb, wychowankowie pani Elżbiety Soi: Alicja Barnaś, Józef Czepiel, Małgorzata Czepiel, Michał Czerski, Renata Frankowska, Aleksandra Godek, Klaudia Jakubik, Bartosz Jaworski, Kacper Kmieć, Ewelina Kołodziejczak, Kamil Kościański, Fabian Kowalik, Agata Kozłowska, Franciszek Michalik, Krzysztof Opora, Adam Pindor, Marlena Piotrowska, Robert Rałowski, Paweł Skiba, Damian Szywała, Karolina Wardawa, Hubert Wolniak.

Absolwenci 2006

klasa IIIa, wychowankowie pani Moniki Leszczyńskiej: Mateusz Barański, Paweł Boroński, Agata Czarna, Marietta Gutek, Tomasz Jańczak, Ewelina Jaworowska, Kamil Kasprzyk, Piotr Kazan, Natalia Kościańska, Maria Kowalczyk, Dariusz Kusiakiewicz, Rafał Legier, Alicja Marcinkiewicz, Marta Podolska, Emilia Pol, Dariusz Przytulski, Patrycja Puchalska, Sławomir Rutka, Sylwia Smoczyńska, Joanna Tuzinowska, Łukasz Undro, Arkadiusz Urbański, Dorota Wesołowska, Dominika Wilanowska, Kamil Matkowski.

klasa IIIb, wychowankowie pana Lecha Musielaka: Mateusz Członka, Małgorzata Dzikowska, Kamil Guła, Jakub Grunik, Krystian Jakubik, Radosław Jurak, Aleksandra Klimowicz, Maksymilian Kriger, Magdalena Litwinczuk, Maciej Mazur, Wojciech Mieszczak, Janusz Muzolf, Paulina Olszewska, Krzysztof Paradowski, Anna Pilipczuk, Kamil Piskunowicz, Marta Pleśnierowicz, Anna Senica, Jadwiga Skowrońska, Mateusz Struszyński, Sylwia Wolniak, Paweł Zaborniak, Natalia Zakrzewska, Remigiusz Zygarowicz.


Absolwenci 2005

klasa IIIa, wychowankowie pani Wandy Nawrockiej: Katarzyna Bednarska, Jacek Cejmer, Urszula Frankowska, Aleksandra Halwa, Krzysztof Jabłoński, Przemysław Jańczak, Marek Kordyka, Angelika Kunka, Kamila Kuzia, Łukasz Łuczyński, Karolina Michalik, Agnieszka Myślińska, Marcin Nitarski, Damian Olszewski, Dawid Ościak, Tomasz Pregiel, Karolina Przyszło, Katarzyna Sondaj, Monika Subocz, Agata Szaminos, Paweł Szczęsnowicz, Katarzyna Szymańska, Monika Szymko, Damian Tulicki, Adrian Tuszyński, Marcin Wawrzon.

klasa IIIb, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Michał Adamski, Adrian Ardeli, Rafał Barabola, Aleksandra Cybulska, Justyna Fiałkiewicz, Tomasz Frencer, Wojciech Gutowski, Małgorzata Gruszczyńska, Dorota Hryńczak, Daniel Kisłowski, Aleksandra Kleszcz, Jolanta Kłosin, Paulina Kołodziejczak, Wioleta Kozłowska, Kamil Kuśnierz, Anna Laszczak, Małgorzata Litwinczuk, Daria Mackiewicz, Sandra Mądra, Adrian Piechota, Marek Pindel, Maciej Skowroński, Paulina Stokowiec, Filip Toma, Maciej Urbaniak, Mateusz Wójtowicz, Robert Żyszkiewicz.


Absolwenci 2004

klasa IIIa, wychowankowie pani Ireny Rudek: Tomasz Barszczyk, Ewa Bełzowska, Mateusz Biesiada, Adrian Czajkowski, Agnieszka Czereba, Sandra Dudzicz, Aleksandra Grzonek, Sylwia Jankowska, Dawid Kusiakiewicz, Adrian Łozowski, Piotr Marcinkiewicz, Urszula Nitarska, Marcin Pałka, Mariusz Parecki, Karolina Pasławska, Marcin Piasecki, Alicja Pytel, Kamil Rudkowski, Łukasz Rutana, Bartosz Socha, Julita Sokołowska, Tomasz Strzałkowski, Marlena Szczęsna, Marcin Terlecki, Sebastian Żuberek:

klasa IIIb, wychowankowie pani Beaty Jaworskiej: Rafał Barnaś, Józef Biela, Rafał Boroński, Tomasz Dados, Anna Dul, Gracjan Frąckowiak, Emilia Gutowska, Marcin Kaleta, Tomasz Kazan, Elżbieta Kurek, Agnieszka Lasko, Paweł Latkowski, Justyna Lenartowicz, Bartłomiej Maciąg, Daniel Malamis, Magdalena Marciniuk, Sławomir Nieścior, Izabela Politowicz, Marta Przybysz, Agnieszka Remez, Janusz Rusek, Tomasz Rutka, Karolina Szaminos, Damian Szymków, Małgorzata Turczak, Natalia Wilgucka, Tomasz Wyszatycki, Małgorzata Ziobroń.


Absolwenci 2003

klasa IIIa, wychowankowie pani Moniki Leszczyńskiej: Kamil Bartkiewicz, Krzysztof Fałat, Katarzyna Fiałkiewicz, Ewa Górecka, Magdalena Górecka, Beata Granat, Grzegorz Granat, Marcin Grzebieniak, Dariusz Kasztelan, Andrzej Kurek, Jowita Leszczyńska, Monika Majgier, Piotr Marciniuk, Bogusław Marcinkowski, Jowita Naklicka, Paulina Obrębalska, Łukasz Parecki, Jarosław Rutka, Maciej Rzeźnik, Damian Sidorczuk, Sebastian Socha, Łukasz Sondaj, Elwira Sowińska, Rafał Stokowiec, Paulina Strzałkowska, Rafał Tworek, Irena Wypych.

klasa IIIb, wychowankowie pani Elżbiety Stępnik: Piotr Barabola, Robert Cejba, Katarzyna Chrostowska, Barbara Czepiel, Katarzyna Czepiel, Kamila Gregorczyk, Kamil Halwa, Bartosz Kaczmarek, Agnieszka Kisłowska, Aleksandra Klaczyńska, Piotr Kostrzyca, Paulina Kościańska, Krzysztof Kowalski, Marcin Kukuryk, Tomasz Laszczak, Damian Leżański,Paweł Liput, Katarzyna Michalak, Wioletta Mockało, Marta Piskozub, Sebastian Przybyła, Damian Radziszewski, Izabela Subocz, Michał Szczęsnowicz, Katarzyna Undro, Anna Wardawa, Marcin Weidner.

klasa IIIc, wychowankowie pani Małgorzaty Kmieć: Monika Chojnowska, Barbara Chrostowska, Krzysztof Chrostowski, Jarosław Cioma, Dagmara Ciszek, Maciej Kowalów, Piotr Kowalski, Emanuel Kunka, Ewelina Kusiakiewicz, Paweł Lityński, Dorota Łatka, Marta Mądra, Denis Michalik, Agata Misiak, Elżbieta Nieckarz, Kamil Obruśnik, Piotr Okienko, Ewelina Opalińska, Krzysztof Pietkun, Michał Piotrowski, Anna Skalska, Karolina Słabicka, Marta Sochaj, Paweł Stachurski, Tomasz Stachurski, Magdalena Szczepanik, Krzysztof Śmigiel, Michał Węgrzyn.


Absolwenci 2002

klasa IIIa, wychowankowie pani Grażyny Urbaniak: Dominik Borszcz, Kamil Boroszko, Arkadiusz Chrząścik, Alicja Frankowska, Paula Jaworska, Sandra Kachniarz, Bartosz Kitek, Jakub Klaczyński, Katarzyna Łatka, Krzysztof Łazowski, Bartosz Majewski, Justyna Obrębalska, Krzysztof Przytulski, Ryszard Pudełko, Anita Rogala, Jolanta Soja, Przemysław Staryszak, Paweł Stefański, Bartosz Strzałkowski, Patryk Urczyński, Katarzyna Wojciechowska, Anna Wojdowicz, Monika Woźniak, Aneta Zając.

klasa IIIb, wychowankowie pani Wandy Nawrockiej: Barbara Andrejek, Piotr Barański, Paweł Barszczyk, Dariusz Cejba, Marcin Fiałkiewicz, Wojciech Furmański, Marcin Gandża, Jakub Grzechnik, Natalia Hormańska, Bogusława Klimowicz, Zbigniew Lyszczyna, Damian Myszlin, Katarzyna Nadolna, Karolina Piasecka, Barbara Robakowska, Agnieszka Siwińska, Paweł Socha, Sylwia Staszczak, Grzegorz Śmigiel, Tomasz Węgrzyn, Anna Zagórska.

klasa IIIc, wychowankowie pani Elżbiety Stępnik: Katarzyna Adamska, Paweł Adamski, Klara Chmura, Remigiusz Czereba, Justyna Dąbrowska, Agnieszka Domańska, Agnieszka Głębocka, Łukasz Koćma, Renata Kojder, Wojciech Krupski, Ewa Kujawa, Katarzyna Kulińska, Marek Paradowski, Andrzej Plichta, Ewelina Poźniak, Kaja Smykowska, Katarzyna Strzelińska, Paweł Szymański, Artur Ślebioda, Stanisław Śliwiak, Monika Śmigielska, Joanna Undro, Kamil Wiertel, Przemysław Winiarski, Marta Włusek.